Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgiliyle Hafta Sonu Neler Yapılır ?
#1
Çalışma hayatınızın stresinden sevgilinize vakit ayıramıyorsanız ve ilişkiniz artık monoton bir hal almaya başladıysa hafta sonu sizin için iyi bir fırsat olabilir. Bir kaç farklı tesirnlikle ilişkinize yeni bir soluk kazandırabilirsiniz. İşte hafta sonu uygulayabileceğiniz öneriler:

1. Birlikte Spor Yapın: Böylece hem aranızdaki işbirliği kuvvetlenir, hem de beden ve ruh sağlığınızı korumuş olursunuz. Haftanın getirdiği stresin, üzerinizde yarattığı olumsuz tesirlerden kurtulmanın, spor yapmaktan daha tesirli bir yolu olmadığına emin olabilirsiniz.
2. Uzun Yürüyüşlere Çıkın: Haftanın yorgunluğunu atmak için birebirdir. Evlenmeden önce beraber kısa bir yürüyüş yapmak için nasıl da fırsat kolladığınızı, ne çabuk unuttunuz...
3. Başbaşa Romantik Bir Yemek Yiyin: Yemek bahane, baş başa geçirilen zaman ise şahane...
4. Kısa Seyahatlere Çıkın: Değişiklik yapmak iyidir. Özellikle de bir, iki günlük kısa seyahatler. Lakin bazen yolun kendisi, yolculuktan daha keyiflidir. O yüzden önce birbirinizin akabinde da yolun ve yolculuğun tadını çıkarın.
5. Kitap Okuma Saati Yaratın: Aynı şeyler hakkında konuşmaktan sıkılmadınız mı artık? Cevabınız "evet" ise önerimizi dikkate alın.
6. Mutfakta Geçirilen Zamanı Değerli Kılın: Evin mutfağı, sadece siz öyle gördüğünüz sürece, yemek pişirilen ve yenilen bir yer olarak kalır.
 
Ara
Cevapla
{myadvertisements[zone_3]}


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
{myadvertisements[zone_2]}