Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dengesiz Bir Erkekle Başa Çıkma Yolları
#1
İyi baylar bazı zamanlar oldukça aksi olabilmekte. organik ki bu bir teselli değil. Kızıp küsmek yerine tavsiyelerimize göz atarak duygusal gel-gitler yaşayan erkek arkadaşınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Dengesiz ününe sahip olan cinsiyet kadınlardır. lakin uzmanlara göre aslında erkeklerin de ruh hali değişken olabiliyor.
The Emotional Toolkit (Duygusal rehber) isimli kitabın yazarı Darlene Mininni, erkeklerin tedirgin olduklarında kadınlardan daha ayrıcalıklı davranışlar sergilediğini belirtiyor. Biz de erkek arkadaşınızın acayip tavırlarıyla kafa edebilmeniz için enfazla taktikleri derlemeye çalıştık.
Sevgilinizin değişken halini tanımlayın
Huysuz erkekler iki gruba ayrılır, ilk grup fena bir gün geçirdiği için hayal kırıklığı yaşayan ya da tuttuğu takım yenilince dünyası yıkılan erkeklerden oluşur.
İkinci küme ise hafta arasında duygusal anlamda birçok iniş - çıkış yaşayan erkeklerdir. Bu grupta bulunan bir erkek, düzenli şekilde üzücü vukaatların moralini bozmasına izin verir. gerçekte duygusal olması fena bir özellik değil, böylece kendinizi fena hissettiğinizin sinyallerini derhal algılayabilir.
Onu okumayı öğrenin
Kadınlar kendilerini rahatsız eden şeyleri anlatmaya meyillidirler. ama baylar içlerine kapanır yada duygularını anlamsız tepkilerle anlatmaya çalışırlar. Erkek arkadaşınız terfi alamadığı için canının sıkkın olduğunu size anlatmak istemez. Bunun yerine çoraplarını yanlış yere koyduğunuz için söylenmeyi tercih eder. Siz onun bu gizemli sinirine bir mana veremezken, o kırılgan olduğunu görmenizi istemez.
Bu nedenle, ister günlük huysuzluk olsun, ister kronik vaka, erkek arkadaşınızın canını sıkan pozisyonun ne olduğunu anlamak için uğraşmalısınız.
Fakat sadece \"Konuşmak ister misin?\" sorusunu sormanız yeterli değildir. Ona özel bir soru sormalısınız. örneğin, \"Patronun bugün ne yaptı?\" diyerek onu kabuğundan dışarı çıkarmayı deneyebilirsiniz.
Suspus olsa veya bir çocuk bunun gibi davransa bile vazgeçmeyin. Onu dinlemeye hazır olduğunuzu, fakat duygusal bir kum torbası olmadığınızı ona anlatmalısınız.
Bu noktadan akabinde sıkıntısı konuşup konuşmama kararını ona bırakın. şayet davranışları hususunda taviz vermemeye kararlı görünüyorsa, ona arkadaşlarınızla dışarı çıkacağınızı ve ihtiyacı olduğunda sizi arayabileceğini söyleyin. çok üzerine düşmeniz de ters bir etki yaratabilir; sizden kaçabilir. Meraklı olun ama onu boğmayın...
Bakış açınızı değiştirin
Sevgilinizin ruh halinden sorumlu olmadığınızı anlamanız gerekir. Biriyle çok çok zaman geçirdiğinizde, onun kötü davranışlarına alışabilirsiniz.
Bir adım arka atın ve kendinize dışarıdan bakın, bilhassa size karşı hangi sıklıkta huysuz davranışlar sergilediğini bir düşünün. Belki de normalde tahammül edebileceğinizden daha yoğun olduğunu göreceksiniz.
Belki buna daha ne kadar katlanacağınıza ve mutlu olup olmadığınıza karar vermeniz lazımdır. Ne dersiniz?
Asabi erkek sendromu: adet çağının erkek uyarlaması denilebilecek bu pozisyon yetişkin erkeklerin ortalama yüzde 35\`inde bulunuyor!
Ara
Cevapla
{myadvertisements[zone_3]}


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
{myadvertisements[zone_2]}